4P050F35CET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4P050F35CET
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 5.000000 MHZ
Duomenų lapai: 4P050F35CET.pdf
  • Pranešimas
4P050F35CET specifikacijos
Dalies numeris 4P050F35CET Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4427 pcs Duomenų lapas 4P050F35CET.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.191" W (13.00mm x 4.85mm)
Serija ATSSM4P Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49/US
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 5MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 5MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US