4702-002TLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4702-002TLF
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1000PF 100V PILL
Duomenų lapai: 4702-002TLF.pdf
  • Pranešimas
4702-002TLF specifikacijos
Dalies numeris 4702-002TLF Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1000PF 100V PILL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4459 pcs Duomenų lapas 4702-002TLF.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija -20%, +80%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.090" W (8.00mm x 2.29mm) Serija 4702
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Pill, Square Kiti vardai 4702002TLF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 20dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.095" (2.42mm) Išsamus aprašymas 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Pill, Square
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 20A
Talpa 1000pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4702-004M
4702-004M
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 2500PF 100V PILL
Sandelyje: 4892 pcs
parsisiųsti: 4702-004M.pdf
RFQ
4702-001MLF
4702-001MLF
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 470PF 100V PILL
Sandelyje: 79349 pcs
parsisiųsti: 4702-001MLF.pdf
RFQ
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 1500PF 100V PILL
parsisiųsti: 4702-003M.pdf
parsisiųsti: 4702-004MLF.pdf
4702-001T
4702-001T
parsisiųsti: 4702-001T.pdf
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V PILL