448XC2105BDN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 448XC2105BDN
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas SLIDE POT 1M OHM 0.1W TOP 20MM
Duomenų lapai: 448XC2105BDN.pdf
  • Pranešimas
448XC2105BDN specifikacijos
Dalies numeris 448XC2105BDN Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas SLIDE POT 1M OHM 0.1W TOP 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5269 pcs Duomenų lapas 448XC2105BDN.pdf
Kelionių diapazonas 20mm Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys Rectangular - 1.441" L x 0.110" W x 0.488" H (36.60mm x 2.80mm x 12.39mm) Serija 448
Atsparumas 1 MOhms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Bulk Kiti vardai CT2308
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Faderio tipas Standard Išsamus aprašymas 1 MOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type