445W32H12M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445W32H12M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 445W32H12M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF SMD
Duomenų lapai: 445W32H12M00000.pdf
  • Pranešimas
445W32H12M00000 specifikacijos
Dalies numeris 445W32H12M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95438 pcs Duomenų lapas 445W32H12M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Apkrovos talpa 32pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 12MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms
Išsamus aprašymas 12MHz ±30ppm Crystal 32pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead