445W32F14M31818
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445W32F14M31818 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 445W32F14M31818
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 14.31818MHZ 24PF SMD
Duomenų lapai: 445W32F14M31818.pdf
  • Pranešimas
445W32F14M31818 specifikacijos
Dalies numeris 445W32F14M31818 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 14.31818MHZ 24PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99645 pcs Duomenų lapas 445W32F14M31818.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Apkrovos talpa 24pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 14.31818MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms
Išsamus aprašymas 14.31818MHz ±30ppm Crystal 24pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead