445I35D13M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445I35D13M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 445I35D13M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: 445I35D13M00000.pdf
  • Pranešimas
445I35D13M00000 specifikacijos
Dalies numeris 445I35D13M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113875 pcs Duomenų lapas 445I35D13M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 13MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms
Išsamus aprašymas 13MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead