445A33E16M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445A33E16M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 445A33E16M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 445A33E16M00000.pdf
  • Pranešimas
445A33E16M00000 specifikacijos
Dalies numeris 445A33E16M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162165 pcs Duomenų lapas 445A33E16M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Apkrovos talpa 20pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±30ppm
Dažnumas 16MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms
Išsamus aprašymas 16MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead