4400-084LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4400-084LF
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
4400-084LF specifikacijos
Dalies numeris 4400-084LF Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8640 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija -
Sriegio dydis M3x0.5 Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm) Serija 4400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Bushing Kiti vardai 4400084LF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įterpimo nuostolis - Aukštis (maks.) -
Išsamus aprašymas 1000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC rezistorius (DCR) (maks.) -
Dabartinis 10A Talpa 1000pF