425F35B016M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F35B016M0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 425F35B016M0000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD
Duomenų lapai: 425F35B016M0000.pdf
  • Pranešimas
425F35B016M0000 specifikacijos
Dalies numeris 425F35B016M0000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158125 pcs Duomenų lapas 425F35B016M0000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 425 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 425F35B016.0000
CTX804TR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Apkrovos talpa 13pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 16MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms Išsamus aprašymas 16MHz ±30ppm Crystal 13pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead