425F22A018M4320
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F22A018M4320 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 425F22A018M4320
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: 425F22A018M4320.pdf
  • Pranešimas
425F22A018M4320 specifikacijos
Dalies numeris 425F22A018M4320 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136803 pcs Duomenų lapas 425F22A018M4320.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 425 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Apkrovos talpa 10pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
Dažnio tolerancija ±20ppm Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 18.432MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms
Išsamus aprašymas 18.432MHz ±20ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead