425F11K019M6608
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F11K019M6608 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 425F11K019M6608
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 19.6608MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: 425F11K019M6608.pdf
  • Pranešimas
425F11K019M6608 specifikacijos
Dalies numeris 425F11K019M6608 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 19.6608MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112899 pcs Duomenų lapas 425F11K019M6608.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 425 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Apkrovos talpa 8pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 19.6608MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms
Išsamus aprašymas 19.6608MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead