416F38413CLT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F38413CLT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 416F38413CLT
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT
Duomenų lapai: 416F38413CLT.pdf
  • Pranešimas
416F38413CLT specifikacijos
Dalies numeris 416F38413CLT Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5178 pcs Duomenų lapas 416F38413CLT.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa 12pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 38.4MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 Ohms Išsamus aprašymas 38.4MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead