416F374X3IST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F374X3IST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 416F374X3IST
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT
Duomenų lapai: 416F374X3IST.pdf
  • Pranešimas
416F374X3IST specifikacijos
Dalies numeris 416F374X3IST Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4512 pcs Duomenų lapas 416F374X3IST.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa Series "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Dažnio tolerancija ±15ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 37.4MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 Ohms Išsamus aprašymas 37.4MHz ±15ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead