416F374X3ATR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F374X3ATR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 416F374X3ATR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT
Duomenų lapai: 416F374X3ATR.pdf
  • Pranešimas
416F374X3ATR specifikacijos
Dalies numeris 416F374X3ATR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116524 pcs Duomenų lapas 416F374X3ATR.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Apkrovos talpa 6pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
Dažnio tolerancija ±15ppm Dažnio stabilumas ±30ppm
Dažnumas 37.4MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 Ohms
Išsamus aprašymas 37.4MHz ±15ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead