416F37435AAT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F37435AAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 416F37435AAT
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT
Duomenų lapai: 416F37435AAT.pdf
  • Pranešimas
416F37435AAT specifikacijos
Dalies numeris 416F37435AAT Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4262 pcs Duomenų lapas 416F37435AAT.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 37.4MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 Ohms Išsamus aprašymas 37.4MHz ±30ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead