416F27123AAT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F27123AAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 416F27123AAT
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT
Duomenų lapai: 416F27123AAT.pdf
  • Pranešimas
416F27123AAT specifikacijos
Dalies numeris 416F27123AAT Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5713 pcs Duomenų lapas 416F27123AAT.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija 416 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 27.12MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 Ohms Išsamus aprašymas 27.12MHz ±20ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead