407F39E016M3840
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F39E016M3840 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 407F39E016M3840
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 16.3840MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 407F39E016M3840.pdf
  • Pranešimas
407F39E016M3840 specifikacijos
Dalies numeris 407F39E016M3840 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 16.3840MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123160 pcs Duomenų lapas 407F39E016M3840.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 407 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Apkrovos talpa 20pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 16.384MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms
Išsamus aprašymas 16.384MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead