407F39D011M0592
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F39D011M0592 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 407F39D011M0592
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: 407F39D011M0592.pdf
  • Pranešimas
407F39D011M0592 specifikacijos
Dalies numeris 407F39D011M0592 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100826 pcs Duomenų lapas 407F39D011M0592.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 407 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 11.0592MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 11.0592MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead