407F35E016M6700
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F35E016M6700 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 407F35E016M6700
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 16.6700MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 407F35E016M6700.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
407F35E016M6700 specifikacijos
Dalies numeris 407F35E016M6700 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 16.6700MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84602 pcs Duomenų lapas 407F35E016M6700.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 407 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX683DKR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 16.67MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms Išsamus aprašymas 16.67MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead