406I35D19M66080
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35D19M66080 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 406I35D19M66080
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: 406I35D19M66080.pdf
  • Pranešimas
406I35D19M66080 specifikacijos
Dalies numeris 406I35D19M66080 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117834 pcs Duomenų lapas 406I35D19M66080.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija 406 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 19.6608MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms
Išsamus aprašymas 19.6608MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead