406C35E12M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35E12M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 406C35E12M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 406C35E12M00000.pdf
  • Pranešimas
406C35E12M00000 specifikacijos
Dalies numeris 406C35E12M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112317 pcs Duomenų lapas 406C35E12M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija 406 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 20pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 12MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 12MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead