406C35D32M76800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35D32M76800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 406C35D32M76800
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: 406C35D32M76800.pdf
  • Pranešimas
406C35D32M76800 specifikacijos
Dalies numeris 406C35D32M76800 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104922 pcs Duomenų lapas 406C35D32M76800.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija 406 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 32.768MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms
Išsamus aprašymas 32.768MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead