406C35B38M88000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35B38M88000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 406C35B38M88000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 38.8800MHZ 13PF SMD
Duomenų lapai: 406C35B38M88000.pdf
  • Pranešimas
406C35B38M88000 specifikacijos
Dalies numeris 406C35B38M88000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 38.8800MHZ 13PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100796 pcs Duomenų lapas 406C35B38M88000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija 406 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 406C35B38.88000
CTX677TR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Apkrovos talpa 13pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 38.88MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms Išsamus aprašymas 38.88MHz ±30ppm Crystal 13pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead