406C11C19M44000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 406C11C19M44000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 19.440000MHZ SMD
Duomenų lapai: 406C11C19M44000.pdf
  • Pranešimas
406C11C19M44000 specifikacijos
Dalies numeris 406C11C19M44000 Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 105565 pcs Duomenų lapas 406C11C19M44000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serija 406 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 16pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 19.44MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms
Išsamus aprašymas 19.44MHz ±10ppm Crystal 16pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
40698
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RING CIRC 18-22AWG #8 CRIMP
Sandelyje: 760363 pcs
parsisiųsti: 40698.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
Sandelyje: 6194 pcs
parsisiųsti: 406967-5.pdf
RFQ
406C33B13M22500
406C33B13M22500
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CRYSTAL 13.225000MHZ SMD
parsisiųsti: 406C33B13M22500.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 3M MAXIM 2X2 AIR FLOW SA
Sandelyje: 414 pcs
406C35A25M00000
406C35A25M00000
apibūdinimas: CRYSTAL 25.000000MHZ SMD
parsisiųsti: 406C35A25M00000.pdf
406C35B10M24500
406C35B10M24500
apibūdinimas: CRYSTAL 10.2450MHZ 13PF SMD
parsisiųsti: 406C35B10M24500.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 3M MAXIM 2X2 AIR FLOW SA 1=1PC
apibūdinimas: CRYSTAL 10.0000MHZ 13PF SMD
parsisiųsti: 406C35B10M00000.pdf
40699N
40699N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: FILE,ROUND,CUT 1,8"/203MM