405I35E12M28800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405I35E12M28800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405I35E12M28800
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 405I35E12M28800.pdf
  • Pranešimas
405I35E12M28800 specifikacijos
Dalies numeris 405I35E12M28800 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110297 pcs Duomenų lapas 405I35E12M28800.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 20pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 12.288MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 12.288MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead