405I35A40M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405I35A40M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 40.000000MHZ SMD
Duomenų lapai: 405I35A40M00000.pdf
  • Pranešimas
405I35A40M00000 specifikacijos
Dalies numeris 405I35A40M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 122086 pcs Duomenų lapas 405I35A40M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 10pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 40MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms
Išsamus aprašymas 40MHz ±30ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead