405I12D24M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405I12D24M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 24.000000MHZ SMD
Duomenų lapai: 405I12D24M00000.pdf
  • Pranešimas
405I12D24M00000 specifikacijos
Dalies numeris 405I12D24M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 88718 pcs Duomenų lapas 405I12D24M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 24MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms
Išsamus aprašymas 24MHz ±10ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
405F
405F
Gamintojai: ebm-papst Inc.
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X10MM 5VDC WIRE
Sandelyje: 6804 pcs
parsisiųsti: 405F.pdf
RFQ
405FH
405FH
Gamintojai: ebm-papst Inc.
Sandelyje: 7352 pcs
parsisiųsti: 405FH.pdf
RFQ
405F/2H
405F/2H