405C11A40M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C11A40M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405C11A40M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: 405C11A40M00000.pdf
  • Pranešimas
405C11A40M00000 specifikacijos
Dalies numeris 405C11A40M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110040 pcs Duomenų lapas 405C11A40M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 405 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX838TR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 40MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms Išsamus aprašymas 40MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead