403I35E22M11840
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403I35E22M11840 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 403I35E22M11840
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 403I35E22M11840.pdf
  • Pranešimas
403I35E22M11840 specifikacijos
Dalies numeris 403I35E22M11840 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132089 pcs Duomenų lapas 403I35E22M11840.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 403 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Apkrovos talpa 20pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 22.1184MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 22.1184MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead