403I35D18M43200
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403I35D18M43200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 403I35D18M43200
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: 403I35D18M43200.pdf
  • Pranešimas
403I35D18M43200 specifikacijos
Dalies numeris 403I35D18M43200 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160264 pcs Duomenų lapas 403I35D18M43200.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 403 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 403I35D18M43200-ND
CTX1221TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 18.432MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 18.432MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead