403I23D25M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 403I23D25M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 25.000000MHZ SMD
Duomenų lapai: 403I23D25M00000.pdf
  • Pranešimas
403I23D25M00000 specifikacijos
Dalies numeris 403I23D25M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 146851 pcs Duomenų lapas 403I23D25M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 403 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Dažnio tolerancija ±20ppm Dažnio stabilumas ±30ppm
Dažnumas 25MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 25MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
403DMQ100
403DMQ100
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE MODULE 100V 400A TO244AB
Sandelyje: 5304 pcs
parsisiųsti: 403DMQ100.pdf
RFQ
403ED
403ED
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: LAPPING FILM 20"X11"
Sandelyje: 5020 pcs
parsisiųsti:
RFQ
403I33D12M00000
403I33D12M00000
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CRYSTAL 12.000000MHZ SMD
parsisiųsti: 403I33D12M00000.pdf
403F
403F
Gamintojai: Wakefield-Vette
apibūdinimas: HEATSINK POWER TO-3
parsisiųsti: 403F.pdf