403C11J14M40000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11J14M40000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 403C11J14M40000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 14.4000MHZ 9PF SMD
Duomenų lapai: 403C11J14M40000.pdf
  • Pranešimas
403C11J14M40000 specifikacijos
Dalies numeris 403C11J14M40000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 14.4000MHZ 9PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168074 pcs Duomenų lapas 403C11J14M40000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 403 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Apkrovos talpa 9pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 14.4MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms
Išsamus aprašymas 14.4MHz ±10ppm Crystal 9pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead