402F374XXCJT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F374XXCJT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 402F374XXCJT
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD
Duomenų lapai: 1.402F374XXCJT.pdf2.402F374XXCJT.pdf
  • Pranešimas
402F374XXCJT specifikacijos
Dalies numeris 402F374XXCJT Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 37.4000MHZ 9PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4225 pcs Duomenų lapas 1.402F374XXCJT.pdf2.402F374XXCJT.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija 402 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa 9pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnio tolerancija ±15ppm
Dažnio stabilumas ±15ppm Dažnumas 37.4MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms Išsamus aprašymas 37.4MHz ±15ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead