402F27122IKT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F27122IKT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 402F27122IKT
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: 1.402F27122IKT.pdf2.402F27122IKT.pdf
  • Pranešimas
402F27122IKT specifikacijos
Dalies numeris 402F27122IKT Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4510 pcs Duomenų lapas 1.402F27122IKT.pdf2.402F27122IKT.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija 402 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apkrovos talpa 8pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 27.12MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 Ohms Išsamus aprašymas 27.12MHz ±20ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead