402F19211CKR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F19211CKR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 402F19211CKR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: 1.402F19211CKR.pdf2.402F19211CKR.pdf
  • Pranešimas
402F19211CKR specifikacijos
Dalies numeris 402F19211CKR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144140 pcs Duomenų lapas 1.402F19211CKR.pdf2.402F19211CKR.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija 402 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Apkrovos talpa 8pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 19.2MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 Ohms
Išsamus aprašymas 19.2MHz ±10ppm Crystal 8pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead