377NB5C1660T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 377NB5C1660T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.377NB5C1660T.pdf2.377NB5C1660T.pdf
  • Pranešimas
377NB5C1660T specifikacijos
Dalies numeris 377NB5C1660T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10106 pcs Duomenų lapas 1.377NB5C1660T.pdf2.377NB5C1660T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 377
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 166MHz Išsamus aprašymas 166MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA
Bazinis rezonatorius Crystal Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm