375LB3C1660T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
375LB3C1660T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 375LB3C1660T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.375LB3C1660T.pdf2.375LB3C1660T.pdf
  • Pranešimas
375LB3C1660T specifikacijos
Dalies numeris 375LB3C1660T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8916 pcs Duomenų lapas 1.375LB3C1660T.pdf2.375LB3C1660T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 375
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 166MHz Išsamus aprašymas 166MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA
Bazinis rezonatorius Crystal Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm