357LB3I044M7360
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
357LB3I044M7360 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 357LB3I044M7360
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCXO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: 357LB3I044M7360.pdf
  • Pranešimas
357LB3I044M7360 specifikacijos
Dalies numeris 357LB3I044M7360 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCXO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51639 pcs Duomenų lapas 357LB3I044M7360.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 357