353WB3I14CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 353WB3I14CT
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.353WB3I14CT.pdf2.353WB3I14CT.pdf
  • Pranešimas
353WB3I14CT specifikacijos
Dalies numeris 353WB3I14CT Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61379 pcs Duomenų lapas 1.353WB3I14CT.pdf2.353WB3I14CT.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 353
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 14.318MHz Išsamus aprašymas 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -