345LB6C2048T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
345LB6C2048T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 345LB6C2048T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.345LB6C2048T.pdf2.345LB6C2048T.pdf
  • Pranešimas
345LB6C2048T specifikacijos
Dalies numeris 345LB6C2048T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4210 pcs Duomenų lapas 1.345LB6C2048T.pdf2.345LB6C2048T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 345
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 204.8MHz Išsamus aprašymas 204.8MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 80mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA
Bazinis rezonatorius Crystal Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±30ppm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
345LS-A1
345LS-A1
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE AMBER
Sandelyje: 4759 pcs
parsisiųsti:
RFQ
345LB6C1562T
345LB6C1562T
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 9264 pcs
parsisiųsti: 345LB6C1562T.pdf
RFQ
345LP-G
345LP-G
apibūdinimas: LED REPLAC. T-1 3/4 6VAC/DC SLID
parsisiųsti: 345LP-G.pdf
apibūdinimas: OSC VCXO 166.0000MHZ LVPECL SMD
parsisiųsti: 345LB6C1660T.pdf
apibūdinimas: OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL SMD
345LP-R
345LP-R
parsisiųsti: 345LP-R.pdf
apibūdinimas: OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL SMD
345LP-W
345LP-W