315LB3I1536T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
315LB3I1536T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 315LB3I1536T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCXO 153.6000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.315LB3I1536T.pdf2.315LB3I1536T.pdf
  • Pranešimas
315LB3I1536T specifikacijos
Dalies numeris 315LB3I1536T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCXO 153.6000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12137 pcs Duomenų lapas 1.315LB3I1536T.pdf2.315LB3I1536T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 315
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 153.6MHz Išsamus aprašymas 153.6MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA
Bazinis rezonatorius Crystal Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm