296XD502B1N
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
296XD502B1N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 296XD502B1N
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas POT 5K OHM 0.15W CARBON LINEAR
Duomenų lapai: 296XD502B1N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
296XD502B1N specifikacijos
Dalies numeris 296XD502B1N Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas POT 5K OHM 0.15W CARBON LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97072 pcs Duomenų lapas 296XD502B1N.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins, Board Locks
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.646" x 0.492" Face x 0.646" H (16.40mm x 12.50mm x 16.40mm) Serija 296
Rotacija 300° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 5k Galia (vatais) 0.15W
Pakuotė Bulk Kiti vardai CT2253
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole, Snap In Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 5k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks
Įvorės sriegis - Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Knurled
Pavaros ilgis 0.539" (13.70mm) Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)