270X232A253B2A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
270X232A253B2A1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 270X232A253B2A1
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas POT 25K OHM 1/4W CARBON LOG
Duomenų lapai: 270X232A253B2A1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
270X232A253B2A1 specifikacijos
Dalies numeris 270X232A253B2A1 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas POT 25K OHM 1/4W CARBON LOG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37435 pcs Duomenų lapas 270X232A253B2A1.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins, Board Locks
Temperatūros koeficientas - Taper Logarithmic
Dydis - kūnas Round - 0.626" Dia x 0.375" H (15.9mm x 9.53mm) Serija 270
Rotacija 300° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 25k Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Bulk Kiti vardai 270-XS8756
CT2239
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 25k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W PC Pins, Board Locks
Įvorės sriegis 1/4-32 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Round
Pavaros ilgis 1.000" (25.40mm) Pavaros skersmuo 0.125" (3.18mm)