254TA104B50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254TA104B50A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 254TA104B50A
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
Duomenų lapai: 254TA104B50A.pdf
  • Pranešimas
254TA104B50A specifikacijos
Dalies numeris 254TA104B50A Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4263 pcs Duomenų lapas 254TA104B50A.pdf
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Serija 254 Pasukimo kampas 50°
Atsparumas 100 kOhms Galia (vatais) 0.0125W
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 2 Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W Ašis 2