254SA103C50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254SA103C50A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 254SA103C50A
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD
Duomenų lapai: 254SA103C50A.pdf
  • Pranešimas
254SA103C50A specifikacijos
Dalies numeris 254SA103C50A Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5777 pcs Duomenų lapas 254SA103C50A.pdf
Tolerancija ±30% Dydis / Matmenys Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Serija 254 Pasukimo kampas 50°
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.0125W
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 2 Axis 10 kOhms Surface Mount Joystick Potentiometer 50° 0.0125W