252A154B60TB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 252A154B60TB
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas JOYSTICK 150K OHM 2 AXIS TH
Duomenų lapai: 252A154B60TB.pdf
  • Pranešimas
252A154B60TB specifikacijos
Dalies numeris 252A154B60TB Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas JOYSTICK 150K OHM 2 AXIS TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4149 pcs Duomenų lapas 252A154B60TB.pdf
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Serija 252 Pasukimo kampas 60°
Atsparumas 150 kOhms Galia (vatais) 0.0125W
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 2 with Switch(s) Axis 150 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W