2425-003-X7R0-102M
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2425-003-X7R0-102M
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Duomenų lapai: 2425-003-X7R0-102M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
2425-003-X7R0-102M specifikacijos
Dalies numeris 2425-003-X7R0-102M Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7901 pcs Duomenų lapas 2425-003-X7R0-102M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis 8-32 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Serija 2425
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Bushing, 1 Turret Lead Kiti vardai 2425003X7R0102M
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 20A
Talpa 1000pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2425-003-X7R0-501Z
2425-003-X7R0-501Z
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 500PF 100V AXIAL
Sandelyje: 7105 pcs
parsisiųsti: 2425-003-X7R0-501Z.pdf
RFQ
2425-003-X7R0-102MLF
2425-003-X7R0-102MLF
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL