201XR253B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
201XR253B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 201XR253B
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas TRIMMER 25K OHM 0.2W PC PIN SIDE
Duomenų lapai: 201XR253B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
201XR253B specifikacijos
Dalies numeris 201XR253B Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas TRIMMER 25K OHM 0.2W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285132 pcs Duomenų lapas 201XR253B.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas - Dydis / Matmenys Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.734" H (15.10mm x 18.64mm x 18.64mm)
Serija 201 Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas 25 kOhms Galia (vatais) 0.2W, 1/5W
Pakuotė Bulk Kiti vardai X201R253B
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 25 kOhms 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment