RTAC3EW12M50NS
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RTAC3EW12M50NS
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY
Duomenų lapai: RTAC3EW12M50NS.pdf
  • Pranešimas
RTAC3EW12M50NS specifikacijos
Dalies numeris RTAC3EW12M50NS Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH ROTARY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4632 pcs Duomenų lapas RTAC3EW12M50NS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 60V Įtampos įvertinimas - AC 60V
Nutraukimo stilius Solder Lug Serija RTA
Panel Cutout Matmenys Circular - 10.20mm Dia Darbo jėga 5.099gfm
Pozicijų skaičius 12 Skaičius lenkų denio -
Denių skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Indeksas sustoja Continuous funkcijos -
Išsamus aprašymas Rotary Switch 12 Position BCD Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Gylis už kolektoriaus 18.70mm
Dabartinis įvertinimas 150mA (AC/DC) Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM)
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Silver
Circuit už denio BCD Complement Metimo kampas 30°
Pavaros tipas Round (6mm Dia), Slotted Pavaros ilgis 50.00mm