RTAC32S06M25NS
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RTAC32S06M25NS
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY
Duomenų lapai: RTAC32S06M25NS.pdf
  • Pranešimas
RTAC32S06M25NS specifikacijos
Dalies numeris RTAC32S06M25NS Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH ROTARY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5909 pcs Duomenų lapas RTAC32S06M25NS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 60V Įtampos įvertinimas - AC 60V
Nutraukimo stilius Solder Lug Serija 3
Panel Cutout Matmenys Circular - 10.20mm Dia Darbo jėga 5.099gfm
Pozicijų skaičius 6 Skaičius lenkų denio 2
Denių skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Indeksas sustoja Fixed funkcijos -
Išsamus aprašymas Rotary Switch 6 Position DP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Gylis už kolektoriaus 18.70mm
Dabartinis įvertinimas 150mA (AC/DC) Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM)
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Silver
Circuit už denio DP6T Metimo kampas 30°
Pavaros tipas Round (6mm Dia), Slotted Pavaros ilgis 25.00mm